بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

مقدمه

کسانی که با فتوشاپ سروکار دارند یا می‌خواهند آن را یاد بگیرند معمولا به دنبال بهترین ورژن فتوشاپ هستند. بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ طرح این سوال بین افرادی که در حال انجام کار طراحی و ادیت عکس بصورت حرفه‌ای و آماتور هستند، بسیار شنیده می‌شود.

برای آشنایی با بهترین ورژن فتوشاپ باید نکات و ویژگی‌های زیادی را تعیین کنید. وضعیت سیستمی که انواع فتوشاپ با ورژن‌های مختلف بر روی آن نصب است و همین طور سطح تخصص افراد در استفاده از این نرم افزار در تشخیص کیفیت مطلوب ورژن انتخابی فتوشاپ تاثیر دارد.

حتی پلاگین و قالب‌های استفاده از ورژن‌های مختلف نرم افزار فتوشاپ در موبایل و کامپیوتر و … در مشخص کردن بهترین ورژن فتوشاپ نقش مهمی دارد. یک عامل تاثیر گذار در شناخت ورژن‌های نرم افزار فتوشاپ نسخه مورد استفاده برای افراد است.

نسخه‌های مختلف فتوشاپ و ویندوزی که این نرم افزار بر روی آن نصب است؛ فاکتور‌های تعیین کننده بهترین ورژن فتوشاپ هستند. اینکه دانلود نرم افزار فتوشاپ2012 یا فتوشاپ cs6 و همین طور دانلود فتوشاپ cc4 تا چه اندازه گره‌گشای کار کاربران برای شناخت بهترین ورژن نرم افزار فتوشاپ است، ارتباط مستقیم با نوع کار و سیستم افراد دارد.

بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

همانطور که در مقدمه مطلب اشاره کردیم راه‌های زیادی برای شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است، وجود دارد. اما بهتر از هر راهکاری شناخت و تحقیق مناسب درباره نسخه‌های مختلف تولید این نرم افزار است. از لحظه طراحی و ساخت یک نرم افزار تا زمانی که تاثیر و عملکرد خود را در بین کاربران دنیای کسب و کار آنلاین یا افراد محصل در رشته‌های مرتبط با این نرم افزار‌ها دارند با ورژن و انواع مختلفی همراه است.

نرم افزار فتوشاپ یکی از همین سبک نرم افزار‌های طراحی شده است که از زمان تولید تا به امروز نسخه‌ها و ورژن‌های مختلفی را با عناوین متفاوت برای رفع نیاز طراحان و کارشناسان ادیت و روتوش عکس ارائه داده است.

همین امر کاربران علاقمند به کار با این نرم افزار طراحی در فضای‌های مختلف سه بعدی و دو بعدی و عادی برای شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؛ دچار سردرگمی کرده است. پاسخ قاطعی که می‌توان برای این سوال داشت، بطور حتم بهترین ورژن فتوشاپ با توجه به نوع فعالیت و سیستم افراد، متفاوت است.در این قسمت به معرفی کوتاهی از انواع فتوشاپ برای آشنایی بیشتر می‌پردازیم:

بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟
بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

انواع نرم افزار‌های فتوشاپ و کاربرد آن‌ها

  • Adobe Photoshop Elements: ارزان ترین نسخه فتوشاپ با افکت‌های آماده و امکانات کمتر نسبت به دیگر انواع فتوشاپ
  • Adobe Photoshop Lightroom: قابلیت کار همزمان بر روی چندین عکس اما با امکانات کمتر در این نوع فتوشاپ
  • Adobe photoshop ME: نسخه تکمیل شده فتوشاپ با تمامی قابلیت‌ها بخصوص تایپ فارسی
  • Adobe photoshop Extended: نسخه تکمیل شده فتوشاپ با تمامی قابلیت‌ها بدون تایپ فارسی

انواع فتوشاپ معرفی شده در این قسمت هر کدام دارای نسخه‌های مختلفی از زمان تولید تا به امروز هستند، که تا حد زیادی در شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؛ تاثیر دارند. در ادامه به معرفی نسخه‌های کاربردی فتوشاپ می‌پردازیم:

بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟
بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.